ROZWIĄZANIA STOSOWANE W ZABEZPIECZANIU ŁADUNKÓW 0
ROZWIĄZANIA STOSOWANE W ZABEZPIECZANIU ŁADUNKÓW

Towary o różnej wartości nieustannie wędrują po całym świecie. Interauto Sp. z o.o. odgrywa w tym łańcuchu dostaw znaczącą rolę, zapewniając asortyment do podnoszenia ładunku oraz rozwiązania związane z podnoszeniem, przesuwaniem, zabezpieczeniem towaru podczas przeładunku i mocowaniem materiału, co sprawia, że realizacja zadań logistycznych staje się bezpieczniejsza i skuteczniejsza.

Rozwiązania dla transportu i przemysłu

Bez względu na dystans, transportowany towar wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań mocujących, które zabezpieczą go przed uszkodzeniem. Ilość transportowanych towarów systematycznie rośnie, a co za tym idzie rośnie też znaczenie ich bezpieczeństwa, aby produkty trafiały na miejsce w nienaruszonym stanie.
Dzięki naszej wiedzy i szerokiej ofercie produktowej, potrafimy znaleźć dla naszych klientów rozwiązania, które pomogą im w realizacji łańcuchów logistycznych i spełnią wymogi obowiązujących norm i przepisów.

Rozwiązania dla transportu ciężkiego

Z ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia, skuteczny i bezproblemowy transport towaru ma sens. Jako największy w Europie koncern oferujący systemy do zabezpieczania ładunku, służymy naszym wsparciem już na etapie planowania, aby rozwiązania oferowane naszym klientom były najlepsze już na starcie. Interauto Sp. z o.o. dysponuje szeroką ofertą z zakresu pasów, belek i innych rozwiązań mocujących, jest więc doskonale wyposażona do obsługi każdego ciężkiego projektu wymagającego optymalizacji transportu – od dużych produkowanych na masową skalę systemów po rozwiązania dostosowywane do pojazdów specjalnych o szczególnych wymaganiach.

Asortyment do podnoszenia ładunku

Większość transportowanych towarów wymaga przeniesienia na platformę załadowczą. W Interauto Sp. z o.o. koncentrujemy się na rozwiązaniach wydajnych kosztowo, które można zastosować w przypadku różnych sytuacji wymagających podniesienia towaru. Dysponujemy szerokim asortymentem wysokiej jakości produktów, służących do podnoszenia i przenoszenia towarów pochodzących z różnych sektorów przemysłu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl