Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności elektronicznej wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu kwoty na koncie.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, wielkości przesyłki, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 3 dni roboczych.


Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomat InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Złożenie zamówienia po godz. 10.00 przyjmowane jest na następny dzień roboczy w godzinach pracy biura obsługi Klienta i od chwili przyjęcia zamówienia liczony jest czas jego realizacji.

Czas realizacji zamówienia podawany przez serwis liczony jest od momentu przyjęcia zamówienia w godzinach pracy, w ten czas nie są wliczane dni wolne od pracy, oraz godziny popołudniowe i nocne. Zamówienia na towary, których nie ma na stanie sklepu wysyłane będą w ciągu 14 dni roboczych.

Przykłady:     

  • Zamówienie złożone w poniedziałek do godziny 10:00. Wysłane będzie we wtorek,
  • Zamówienie złożone w poniedziałek po godzinie 10:00. Wysłane będzie w środę,
  • Zamówienie złożone w czwartek do godziny 10:00. Wysłane będzie w piątek,
  • Zamówienie złożone w czwartek po godzinie 10:00. Wysłane będzie w poniedziałek,
  • Zamówienie złożone w piątek, sobotę lub niedzielę do godziny 24:00. Wysłane będzie we wtorek

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl