Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Złożenie zamówienia po godz. 16.00 przyjmowane jest na następny dzień roboczy w godzinach pracy biura obsługi Klienta i od chwili przyjęcia zamówienia liczony jest czas jego realizacji. (czas realizacji zamówienia podawany przez serwis liczony jest od momentu przyjecia zamówienia w godzinach pracy, w ten czas nie są wliczane dni wolne od pracy, oraz godziny popołudniowe i nocne). Zamówienia na towary, których nie ma na stanie sklepu wysyłane będą w ciągu 14 dni roboczych.

Przykłady:     

  • zamówienie złożone w poniedziałek do godziny 16:00 wysłane będzie we wtorek
  • zamówienie złożone w poniedziałek po godzinie 16:00 wysłane będzie w środę
  • zamówienie złożone w czwartek do godziny 16:00 wysłane będzie w piątek
  • zamówienie złożone w czwartek po godzinie 16:00 wysłane będzie w poniedziałek 
  • zamówienie złożone w piątek, sobotę lub niedzielę do godziny 16:00 wysłane będzie w poniedziałek 
  • zamówienie złożone w niedzielę po godzinie 16:00 wysłane będzie we wtorek 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl