Liny stalowe powlekane PVC

Linki stalowe powlekane

Powlekane linki stalowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to wysokiej jakości wytrzymałe połączenia do różnorodnych zastosowań. Jesteśmy przekonani, że prezentowany asortyment z pewnością zadowoli nie tylko przedstawicieli branży budowlanej, ale też przemysłu, żeglugi czy transportu. Dlaczego? Ponieważ są to dziedziny, w których wysoko ceni się solidne komponenty i akcesoria.

Gdzie wykorzystuje się powlekane linki stalowe?

Nie da się ukryć, że wytrzymałe linki są kluczowe do tego, aby tworzyć stabilne konstrukcje. Są one używane zarówno w procesie wzmacniania stropów, mostów oraz masztów, jak i przy instalacji rozmaitych systemów podwieszanych. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości, która idzie w parze z elastycznością, pozwalają na budowę konstrukcji zdolnych do wytrzymywania dużych obciążeń. Sprawdź dostępne modele już dziś!

Linka stalowa 3 mm w osłonie PCV

Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, prezentując wysokiej jakości powlekane linki stalowe do wszechstronnego zastosowania. Przydają się one do bezpiecznego mocowania ładunków, holowania jednostek pływających, rozstawiania hal namiotowych, a ponadto z powodzeniem bywają wykorzystywane również w parkach wspinaczkowych. Linka stalowa 3 mm w osłonie PCV, a może solidny pas do bagażu? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Linka 3 mm stalowa pokryta PVC do 4 mm czerwona Linka 3 mm stalowa pokryta PVC do 4 mm czerwona
Producent: Plasthoff
Cena:

2,00 zł

Cena netto: 1,63 zł

mb
zobacz więcej
Stalowa linka zrywu do przyczep lekkich 40 cm Stalowa linka zrywu do przyczep lekkich 40 cm
Producent: Plasthoff
Cena:

14,00 zł

Cena netto: 11,38 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl