O nas

TWOJE PASY - w naszym asortymencie znajdziesz wszystko do zabezpieczenia ładunku


Produkujemy pasy transportowe oraz linki celne już od roku 2003 rok i jesteśmy największym w Polsce producentem linek celnych. Uważamy także, że produkujemy najlepsze na świecie pasy transportowe, całkowicie gwarantując ich jakość. Wszystko co wyprodukujemy sprzedajemy zarówno przez sieć handlowców w całym kraju oraz poprzez serwis www.twojepasy.pl

Z powodzeniem już od 14 lat sprzedajemy swój asortyment na rynku polskim, ale również w takich krajach jak Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Finlandia, Francja oraz Hiszpania. Co roku otwieramy sprzedaż na coraz szerszych rynkach zagranicznych.

Dzięki naszym produktom zabezpieczysz przewożony ładunek na pojeździe. Czemu to jest tak ważne? Odpowiednie i stabilne mocowanie pakunku ogranicza ruch i straty materiału podczas transportu.

Nasze pasy cieszą się bardzo dobrą wytrzymałością i trwałością, każdy pas jest produkowany w dniu zamówienia, nie produkujemy pasów na zapas. Pas ma aktualną datę produkcji. Dodatkowo klient może wybrać nadruk na pasie jak i informacje o swojej firmie (np. logo). Stosujemy się do normy PN-EN 12195-2 dotyczącej produkcji włókien syntetycznych. Parametry pasów zamieszczone są na dołączonej etykiecie.

 

Jesteśmy producentem:

Linka celna Pas transportowy z napinaczem

Jesteśmy również producentem linki celnej z bardzo wytrzymałego na warunki atmosferyczne polichlorku winylu, popularnego PVC, który zachowuje swoje właściwości w wysokich jak i niskich temperaturach. Wkład drutów w lince celnej jest bardzo wytrzymały na przecięcie. Produkujemy również linkę PVC pełną i z wkładem sznurkowym o średnicach od 1,5 mm do 14 mm.

 

Profesjonalne podejście

Każdy z naszych pracowników podchodzi profesjonalnie do rozwiązywania problemów biznesowych naszych klientów. W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „open”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz. Dzięki temu możemy wytwarzać nasze wyroby zgodnie z zasadą „just-in-time”, zapewniając płynny przebieg wszystkich procesów. Oczywiście cały czas dążymy do nieustannego doskonalenia.

 

Realizacja zamówień

Traktujemy każde zamówienie indywidualnie, każde zamówienie klienta jest realizowane dokładnie według specyfikacji towarowej. Pasy transportowe produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami Europejskimi. Dajemy gwarancję na nasze produkty.

Nasze wartości

  • Zadowolenie klienta: Zadowolenie klienta działa na jakość produktów TwojePasy.
  • Godziwa cena: TwojePasy to  łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów na rynku; nasza firma stosuje uczciwą politykę cenową.
  • Łatwa obsługa: TwojePasy zapewniają trwałość produktu poprzez ocenę oczekiwań klientów i wymagań zarówno w ramach gwarancji, jak i poza nią.
  • Wysoka jakość: produkty TwojePasy są wprowadzane do sprzedaży po poddaniu procesowi kontroli jakości przez nasz zespół ekspertów na każdym etapie produkcji.
  • Wiarygodność: TwojePasy pokazują, że przynosimy wartość ludziom poprzez stworzenie środowiska pracy opartego na niezawodności na każdym etapie, w tym przed sprzedażą i po sprzedaży.
  • Innowacyjność: najważniejszy czynnik, który TwojePasy rozwijają na arenie międzynarodowej. Innowacja zostaje wybrana zawsze tam gdzie są najnowsze rozwiązania. Nasza firma, która stała się marką pod nazwą TwojePasy poprzez zapewnienie najlepszej obsługi przy wykorzystaniu możliwości technologicznych.

Nasze produkty dostępne są w sklepie internetowym www.twojepasy.pl i w sklepie stacjonarnym w Siedlcach. 

 Zadbaj o bezpieczeństwo przewożonych ładunków – zamów pasy transportowe w sklepie Twoje Pasy.

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl